Хотел Kamari Beach има изглед към Егейско море и е разположен на един от най-красивите плажове на остров Тасос – Агиос Антониос.
Потос е красиво морско селце в южната част на остров Тасос. Село Потос разполага с един от най-красивите и популярни плажове на острова с кристални води и чист пясък, който е идеален за плуване и водни спортове.
Разстояние от морето – 1 минута пеша
GPS координати:
Ширина – 40.6028
Дължина – 24.54927
Bed and Breakfast
• Открит плувен басейн
• Интернет – Wi-Fi в
• Паркинг
• Детски басейн
• Шезлонги – безпланто
• Чадъри – безплатно
• Бар
• Снек-бар
• Ресторант
Общо 35 стаи : Стаи изглед градина ( ~ 18 кв.м.), Двойни Супериор ( ~ 18 кв.м.), Джуниор Суити(~ 21 кв.м.).
В стаите са на разположение: климатик , LCD телевизор с плосък екран и сателитна телевизия, минихладилник, анатомични матраци, телефон, душ, сешоар, тоалетни принадлежности, сейф ( безплатно), безплатен Wi – Fi достъп до интернет, обзаведен балкон / тераса .Ежедневно почистване на стаите.
Цената не включва: наложен държавен данък, който се заплаща от госта при пристигане.
• 5-звездни хотели – 15 евро на вечер на стая
• 4-звездни хотели – 10 евро на вечер на стая
• 3-звездни хотели – 5 евро на вечер на стая
• 2 и 1-звездни хотели – 2 евро на вечер на стая